Vitajte na portáli uradne.sk

Portál uradne.sk pripravila pre samosprávy a inštitúcie spoločnosť webex.digital s.r.o., ktorá sa mimo iného zaoberá tvorbou webových stránok pre samosprávy a inštitúcie od roku 2004.

Uradne.sk ponúka pre registrovaných používateľov možnosť rýchlo a spoľahlivo zverejniť všetky potrebné informácie v povinne zverejňovaných zmluvách, faktúrach a objednávkach, a to priamo na internetovej stránke samosprávy alebo inej inštitúcie.

Ponúka tiež manuálne aj automatické prepojenia z ekonomických softwarov, automatické prepojenie s vládnymi portálmi CUET.slovensko.sk a CRZ.gov.sk.


Portál uradne.sk je určený len pre registrovaných užívateľov, ako sú samosprávy, školy a iné štátne inštitúcie.


Najčastejšie otázky k projektu portálu uradne.sk sme spísali v podstránke FAQ


Responsive image

Registrovaný užívateľ získa prístup k jednoduchej aplikácii s možnosťou vytvoriť si vlastnú agendu zloženú z dokumentov, ktoré je povinný zverejniť.

Neregistrovaný užívateľ môže prezerať všetky zverejnené zmluvy, faktúry a objednávky na oficiálnych stránkach registrovaných užívateľov.


 


V prípade záujmu nás kontaktujte na našej infolinke: +421 918 699 666 alebo e-mailom: info@uradne.sk, prípadne nám napíšte na: projekt@webex.sk.